TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 18.052
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 281
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 28.896
GÜNDEM

Emin Aydın: Çerçioğlu’nun makam arabası sahte plakayla yakalandı

Denge Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Aydın dün akşam Serhan Seyhan ile yaptığı Başbaşa isimli programda şok iddialarda bulundu. Emin Aydın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı..

Emin Aydın: Çerçioğlu’nun makam arabası sahte plakayla yakalandı

Denge Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Aydın dün akşam Serhan Seyhan ile yaptığı Başbaşa isimli programda şok iddialarda bulundu.
Emin Aydın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Özlem Çerçioğlu’nun özel işlerinde kullanılan, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kiraladığı araç, Özlem Çerçioğlu’nun makam şoförünün kullandığı sırada sahte plakayla yakalandı ve trafikten men edildi bu şehirde. Hiçbir gazete bunu yazamadı Denge Gazetesi dışında, ben diyorum ki, egemenlik var, kimine %5 hakimler, kimine %1500, %5000 hakim oldukları zaten “Özlem Çerçioğlu’na Allah gibi taptığını” söylemekten çekinmiyor. Hem gazeteciyim diyor, bir gazeteci veya yönetici Allah gibi taptığını söylüyorsa onun zaten gazeteciliği filan kalmamıştır, başka bir boyuta geçmiştir.”

Program boyunca ağırlıklı olarak Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni ve Özlem Çerçioğlu’nu eleştiren Serhan Seyhan ile Emin Aydın çok önemli dosyaların hep sümen altı edildiği, Çerçioğlu ile ilgili olan davaların da zaman aşımına uğradığını iddia ederek, yargının birçok şeyden etkilendiğini de sözlerine eklediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL