TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 228.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 18.052
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 281
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 28.896
EKONOMİ

Köylünün tarlası icralık

Aydın’da köylü icralık, vatandaş icralık, evler icralık, ençok tarımla uğraşanların tarlaları-arazisi icra yoluyla satışa çıkarıldı. Türkiye’nin resmi ilan portalı ilan.gov.tr’den  editörlerimizin derlediği bilgilere göre ilimizde yüzlerce parça tarım arazisi, daire..

Köylünün tarlası icralık

Aydın’da köylü icralık, vatandaş icralık, evler icralık, ençok tarımla uğraşanların tarlaları-arazisi icra yoluyla satışa çıkarıldı. Türkiye’nin resmi ilan portalı ilan.gov.tr’den  editörlerimizin derlediği bilgilere göre ilimizde yüzlerce parça tarım arazisi, daire ve diğer taşınmazlar borçlarını ödeyemeyenlerin ellerinden icra yoluyla alınması için ihale edildi.

ONLARCA PARÇA ARAZİ
İnternetsitesinde kaç parça tarım arazisinin satışta olduğunu tam olarak araştırmasak bile bu rakamın onlarca, yüzlerce olduğu tahmin ediliyor. Rakamlar geçen ay Millet Bahçelerinin birkaç katı büyüklüğündeki  arazinin icradan satışa çıkarıldığı gösteriyor. Ekonomik krizle boğuşan üreticilerin sadece tarlaları değil, incirlikleri ve zeytinlikleri de ellerinden alınıyor. İcradan satılan arazilerin büyüklüğü 490 metrekareden başlıyor ve 50 dönüme kadar çıkabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL