murat boz

Murat Boz İddialarla İlgili Konuştu: “Asılsız Haber”

Murat Boz İddialarla İlgili Konuştu: “Asılsız Haber”

Ünlü şarkıcı Murat Boz, bugün Caroline Yılmaz’ın “Murat Boz evde çıplak dolaşıyor” şeklinde bir iddia ortaya atmasıyla gündeme gelmişti. Boz, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaparak iddiaların doğru olmadığını ifade etti.Şarkıcı Caroline Yılmaz, bugün Murat Boz’un komşusu olduğunu belirterek “Murat Boz’un ev hallerine çok sık şahit oluyorum. Evde sık sık arkadaşlarıyla parti veriyor. Üstü çıplak dolaşıyor, buzdolabının kapısını açıp elma alıp yiyor. Sonra kahve içiyor, geriniyor, esniyor” şeklinde bir açıklamayla gündeme gelmişti.

Bu açıklamadan sonra Boz’dan jet yanıt geldi. Açıklamanın asılsız olduğunu belirten ünlü şarkıcı konuyla ilgili Instagram hikayesinden şu sözleri kullandı:

“Oturduğum apartmanın kat sayısı 17 veya üzeri değil, toplam 5 kattır ki magazin muhabiri kardeşlerimiz ikamet ettiğim siteyi biliyorlar. Yan komşum çok değerli bir müzisyen arkadaşım ve ailesi… Yine apartmanımızda Beşiktaş’ın benim de çok sevdiğim bir futbolcusu arkadaşım ve ailesi oturuyor ve komşularımızın hepsini tanıyorum. Maksatlı ve baştan sona yalan olan bu açıklamalara lütfen itibar etmeyiniz”

Kaynak: http://muzikonair.com/

admin

Şubat 23rd, 2020

No comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir