TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 414.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 71.843
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 166
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.948
YAŞAM

AK Partili Güldal Akşit vefat etti: Koronavirüs tedavisi görüyordu

Eski Turizm ve Devlet Bakanı ve AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit vefat etti. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Akşit’in vefat haberini, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu. Soylu..

AK Partili Güldal Akşit vefat etti: Koronavirüs tedavisi görüyordu

Eski Turizm ve Devlet Bakanı ve AK Parti Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit vefat etti. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Akşit’in vefat haberini, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu. Soylu yaptığı açıklamada, “Yol arkadaşımız, dava ve çalışma arkadaşımız, Güldal Akşit Ablamızın Hakk’ın rahmetine kavuştuğunu öğrendik. Mekanı cennet, makamı âlî olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

AK Partili eski bakan Güldal Akşit tedavi gördüğü Ankara’daki hastanede hayatını kaybetti. Bir süredir koronavirüs tedavisi gören Akşit’in vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Bakan Soylu duyurdu
Acı haberi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Soylu, “Bakanımız, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız; yol arkadaşımız, dava ve çalışma arkadaşımız, Güldal Akşit Ablamızın Hakk’ın rahmetine kavuştuğunu öğrendik. Güldal Ablamıza Allah’tan rahmet; ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet, makamı âlî olsun inşallah.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL