DOLAR 15,8769 % 0.2
EURO 16,8435 % -0.21
GRAM ALTIN 942,56 % 0,22
ÇEYREK A. 1.541,08 % 0,22
BITCOIN 29.254,50 0.36
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Aydın’da yerel medyaların arkasında siyasetçilerin olduğu tescillendi!..

Son Güncelleme :

26 Ocak 2022 - 10:47

/ kez okundu.
Aydın’da yerel medyaların arkasında siyasetçilerin olduğu tescillendi!..

Aydın ilinde geçtiğimiz haftalarda çıkarttığımız Ege7Gün Gazetemiz yayın hayatına devam edemedi, binlerce gazeteyi ücretsiz dağıttığımız halde, firmalara hem internet haber sitemiz hem de gazetemiz için çok uygun reklam fiyatları önerdiğimiz halde gazetenin 2. sayısı çıkarılamadı, çünkü reklam veren olmadı.

Dolayısıyla Aydın yerelinde günlük, haftalık ve 15 günde bir çıkan ve sayfalarında tek bir ilan-reklam bulunmayan gazetelerin arkasında siyasi güçlerin varlığı netleşti. Zaten biliniyordu ama tamamen tescillendi. Ve bu gazeteler nasıl oluyorsa o kadar düzenli çıkıyor ki, hiç sekmiyor, demek ki siyasetçilerden arpalarını tıkıır tıkır alıyorlar!..
Durum aslında tüm Türkiye’de aynı, sadece Aydın için geçerli olan bir konu değil bu, milletimiz bunları biliyor ama yine de tarafsız, arkasında siyasi güç olmayan, işini iyi yapan gazetecilere artık prim vermiyor.

YAZIKLAR OLSUN

Ne diyelim başka ne yazalım ki; demek ki bu sektörde arkanızda illa ki bir siyasi gücün olması gerekiyor, tarafsızlık, iyi yayıncılık, güzel işler yapmak artık para etmiyor, para eden torpil ve siyasetçilere yalakalık…