TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 418.253
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 69.658
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 157
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 77.612
AYDIN HABERLERİ GÜNDEM

Ferdi Uzun AGC Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

AGC (Aydın Gazeteciler Cemiyeti) 22 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Genel Kurul’da başkanını değiştiriyor, mevcut Başkan Semra Şener Sosyal Medya hesabından tekrar aday olmayacağını duyurdu. Öte yandan Anadolu Ajansı..

Ferdi Uzun AGC Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

AGC (Aydın Gazeteciler Cemiyeti) 22 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Genel Kurul’da başkanını değiştiriyor, mevcut Başkan Semra Şener Sosyal Medya hesabından tekrar aday olmayacağını duyurdu.

Öte yandan Anadolu Ajansı Aydın Temsilcisi Ferdi Uzun da sosyal medya hesabından AGC Başkanığına aday olduğunu açıkladı, genç ve başarılı gazeteci Ferdi Uzun adaylığını şu cümlelerle paylaştı: Mesleğimizin Aydın’daki örgütlerinden Aydın Gazeteciler Cemiyeti’nin (AGC) 29 Ocak 2022 tarihinde yapılacak Olağan Genel Kurulunda nasip olursa başkanlığa adayım.
“Gazetecilik” için taş üstüne taş koyan tüm meslektaşlarıma, şimdiki ve önceki yönetimlere emekleri için teşekkür ediyorum.
Olağan Genel Kurulun mesleğimizin ve meslektaşlarımızın geleceği için hayırlı olmasını diliyorum.

İHRAC EDİLEN GAZETECİ ERMAN ÇETİN ADAY OLAMIYOR

Geçtiğimiz dönem yapılan seçimde kazanması büyük ihtimalle kesin olan gazeteci Erman Çetin AGC’den ihrac edilerek önü kesilmişti, Erman Çetin 22 Ocak’ta yapılacak olan Genel Kurul’da aday olamadığı için seçilme şansı da bulunmuyor.

Ege7Gün Medya olarak meslektaşımız Ferdi Uzun’un adaylığını tebrik ediyor, geçtiğimiz dönem desteklediğimiz ve omuzomuza mücadele ettiğimiz aynı zamanda ABGC Genel Sekreteri olan Erman Çetin’e başarılar diliyor, başkan kim olursa olsun yönetimin gençleştirilmesini öneriyor, günümüz şartlarına uygun adayları gönülden destekliyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL