TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 438.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 93.586
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.503

HİZMET KOŞULLARI

Aşağıdaki koşul ve şartlar, müşteri alanları (birlikte münhasıran “Site” olarak anılacaktır) ve Ege7Gün’ün site kullanıcılarından (her biri “kullanıcı”) topladığı bilgileri toplama, kullanma, saklama ve açıklama şekli de dahil olmak üzere, www.ege7gun.com web sitesinin, içeriğinin, hizmetlerinin ve web sitesi aracılığıyla sunulan ürünlerinin kullanımını belirlemektedir.

Site, buradaki koşul ve şartlar ile Ege7Gün tarafından Site’de zaman zaman yayınlanabilecek tüm diğer işleyiş kuralları, politikalar Ege7Gün’ün gizlilik politikası dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere) ve prosedürlerde (müştereken “Sözleşme”) hiçbir değişiklik yapılmaksızın kabul etmeniz üzerine kullanıma sunulmaktadır.

Siteyi kullanmadan ve giriş yapmadan önce lütfen bu Sözleşmeyi dikkatlice okuyun. Web sitesine erişimde bulunarak veya herhangi bir kısmını kullanarak, sözleşmenin koşul ve şartlarına tabi olmayı kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmenin koşul ve şartlarını kabul etmezseniz, Siteye veya sunduğu hizmetlere erişimde bulunamayabilirsiniz.

Kullanıcı hesapları

Hesaplarınızın güvenliğini sağlamaktan ve bu hesabın gerçekleştirdiği tüm faaliyetler ve hesapla ilişkili olarak alınan aksiyonlardan tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın izinsiz kullanımı veya diğer güvenlik ihlalleri konusunda derhal Ege7Gün’e haber vermelisiniz. Ege7Gün, kullanıcının sebep olduğu davranış veya ihmallerden veya bu davranış veya ihmallerin sonucunda ortaya çıkan zararlardan sorumlu tutulmayacaktır.

Kişisel bilgiler

Kullanıcılarımızdan siteyi ziyaret ettiklerinde, siteye kaydolduklarında, bağış yaptıklarında, gönüllülük fırsatlarına başvurduklarında, bültenlerimize abone olduklarında, form doldurduklarında veya Sitede sunulan diğer aktivite, hizmet, özellik ve kaynaklar da dahil pek çok alanda kişisel bilgilerini talep edebiliriz.

Kullanıcılardan uygun görüldüğü takdirde isimleri, mail adresleri, posta adresleri, telefon numaraları ve fotoğrafları istenebilir. Ancak Kullanıcılar Siteyi anonim şekilde de ziyaret edebilirler. Kullanıcılardan ancak kişisel bilgilerini bize vermeye gönüllü olurlarsa bu bilgileri toplayacağız. Kullanıcılar kişisel bilgilerini vermeyi her zaman reddedebilir ancak bu durum Site ile alakalı bazı aktivitelere katılımlarını engelleyebilir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL