TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 414.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 71.843
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 166
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.948
GÜNDEM İZMİR HABERLERİ

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nden CHP İzmir İl Başkanlığı’na Ziyaret

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve İGC Yönetim Kurulu Üyeleri Mehlika Gökmen, Yılmaz Coşkun, Erdal Erek ve Adem Nakçı, CHP İl Başkanı Deniz Yücel’i ziyaret etti. Ziyarette Basından Sorumlu..

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nden CHP İzmir İl Başkanlığı’na Ziyaret

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Dilek Gappi ve İGC Yönetim Kurulu Üyeleri Mehlika Gökmen, Yılmaz Coşkun, Erdal Erek ve Adem Nakçı, CHP İl Başkanı Deniz Yücel’i ziyaret etti. Ziyarette Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cumhur Dereli ve Çetin Özdemir hazır bulundu.

CHP İl Başkanı Deniz Yücel’in yaptığı ziyarete iade-i ziyaret gerçekleştiren İGC Başkanı Dilek Gappi ve İGC yönetim kurulu üyeleri, CHP İzmir İl Başkanlığı’nın yeni binalarının hayırlı olmasını diledi. Güncel siyasi gelişmelerin konuşulduğu görüşmede, ilçe belediyelerinin yerel medyada meclis karar özetlerinin yayınlanması projesi konuşuldu ve bu konuda destek istendi.

CHP İl Başkanı Deniz Yücel yerel basının önemine vurgu yaparken İGC Başkanı Dilek Gappi de meslektaşların yaşadığı sorunların çözümü için elbirliği ile çalışılması gerektiğini dile getirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL