TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 438.252
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 93.586
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 210
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.503
MAGAZİN

Okan Bayülgen: Z Kuşağı’ndan hiç hazzetmiyorum

Ünlü sanatçı ve televizyon programcısı Okan Bayülgen “Z’nin bir bölümüyle ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum” Haber Global’de yayınlanan ‘Muhabbet Kralı’ programının sunucusu Okan Bayülgen “Z Kuşağı’ndan hiç hazzetmiyorum”..

Ünlü sanatçı ve televizyon programcısı Okan Bayülgen “Z’nin bir bölümüyle ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum”

Haber Global’de yayınlanan ‘Muhabbet Kralı’ programının sunucusu Okan Bayülgen “Z Kuşağı’ndan hiç hazzetmiyorum” dedi.

Programın konuklarından sosyolog, Prof. Dr. Barış Erdoğan “Z Kuşağı’na ‘hapı yutmuş kuşak’ diyorum. Birincisi geçen sene 128 bin çocuk antidepresan almış, gerçek anlamında hapı yutmaktan bahsediyorum. İkinci olarak ise sorunları çözmesini bilemeyen, iki insanla nasıl konuşulacağını bilmeyen bir nesil çıkıyor ortaya. Üçüncü olarak ise dünyada da Avrupa’da da 2. Dünya Savaş’ından sonra ilk kez bir nesil anne ve babasından daha kötü ekonomik şartlara sahip olacaklar” diye konuştu.

Bayülgen de Erdoğan’ın sözlerinin ardından “Ben Z’nin iyilerini hesaba katıp geri kalanıyla sürekli kafa bulma ihtiyacındayım. Yeğenim ‘post y’yi pek önemsemiyorum. Y’nin başlangıcı çok güzel ama ‘post y’yi sevmiyorum. Z’de hiç hazzetmiyorum. Z’nin bir bölümünü çok seviyorum. Bir bölümüyle de ölünceye kadar düzenli olarak kafa bulmak istiyorum ve Alfa’yı kurtarmak istiyorum”şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL