casino siteleri slot siteleri
 

AD-Rİ-MAK TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1977 yılında Lütfi YILMAZ tarafından, YILMAZ TARIM olarak küçük bir atölyede başlayan, 2011 yılı içerisinde yeni ünvanı ADRİMAK LTD. ŞTİ. ile kurumsal kimliğe geçerek, geleneksel yönetim ve üretim anlayışından, çağdaş yönetim ve üretim anlayışına doğru, yeni ürün ve patentli makine buluşları ile adından söz ettirerek, hızlı ve emin adımlarla ASTİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ 2000 m2lik kendisine ait yeni fabrikasında hizmet vermektedir.      Tarım Makineleri ve Hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan ekipmanların tamamına yakınını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir. Üretilen tüm ürünler bol yedek parça ve servis ağı ile desteklenmektedir Ürettiği makine ve ekipmanların bir kısmını yurt dışına ihraç eden firmamız üretiminin tamamını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir. Firmamız araştırmaya ayırdığı gayretle patentli ürünler buluşu yaparak, sektöründe öncü, araştırmacı, mücadeleci olmayı başarmış ve rakiplerine göre rekabet üstünlüğü kazanmıştır. Bu sebeple çiftçinin üretim maliyetlerini % 50'ye varan oranda aşağı çekmekle çiftçimize ve  ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.     Bu gelişmesinden ve engellenemez büyümesinden dolayı kurumsallaşma gereği duymuş ve bu yükselen büyüme grafiği içerisindede Şirketleşme yoluna giderek 13 0cak 2011 yılında ADRİMAK TARIM MAKİNALARI İNŞAAT  GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak ünvanını yenilemiştir.

AD-Rİ-MAK TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

AD-Rİ-MAK TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Ad Soyad
Lütfi YILMAZ
İl/İlçe
/
Adresi
ATA MAH. ASTİM O.S.B. Astim 5. CADDE NO:19 AYDIN
Telefon
0 256 761 47 23
Cep Telefon
0 549 761 47 24
Faks
Web Sitesi
https://www.adrimak.com/
E-Posta
info@adrimak.com
Yayın Tarihi
23.10.2022 16:01

1977 yılında Lütfi YILMAZ tarafından, YILMAZ TARIM olarak küçük bir atölyede başlayan, 2011 yılı içerisinde yeni ünvanı ADRİMAK LTD. ŞTİ. ile kurumsal kimliğe geçerek, geleneksel yönetim ve üretim anlayışından, çağdaş yönetim ve üretim anlayışına doğru, yeni ürün ve patentli makine buluşları ile adından söz ettirerek, hızlı ve emin adımlarla ASTİM ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDEKİ 2000 m2lik kendisine ait yeni fabrikasında hizmet vermektedir.


     Tarım Makineleri ve Hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan ekipmanların tamamına yakınını firmamız kendi bünyesinde üretmektedir. Üretilen tüm ürünler bol yedek parça ve servis ağı ile desteklenmektedir Ürettiği makine ve ekipmanların bir kısmını yurt dışına ihraç eden firmamız üretiminin tamamını kendi öz kaynakları ile gerçekleştirmektedir.
Firmamız araştırmaya ayırdığı gayretle patentli ürünler buluşu yaparak, sektöründe öncü, araştırmacı, mücadeleci olmayı başarmış ve rakiplerine göre rekabet üstünlüğü kazanmıştır. Bu sebeple çiftçinin üretim maliyetlerini % 50'ye varan oranda aşağı çekmekle çiftçimize ve  ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur.

    Bu gelişmesinden ve engellenemez büyümesinden dolayı kurumsallaşma gereği duymuş ve bu yükselen büyüme grafiği içerisindede Şirketleşme yoluna giderek 13 0cak 2011 yılında ADRİMAK TARIM MAKİNALARI İNŞAAT  GIDA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. olarak ünvanını yenilemiştir.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.