casino siteleri slot siteleri
 

KABAKÇIZADE GIDA İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.

EV YAPIMI DOĞALLIĞINDA TATLAR. 2007 yılında Aydın’da lezzet serüvenimize başladığımız günden bugüne kadar sektöründe, Türkiye’nin en büyük markalarından biri konumuna yükseldik. %100 doğal ve organik ürünleri, kendi tarlalarımızda yetiştiriyoruz. Avrupa standartlarındaki depolama ve üretim tesislerimizdeki geleneksel yapı ile köklerimizden aldığımız kültürü, modern dünyaya ayak uydurarak, gelecek nesillere bırakmayı hedefliyoruz. Aybalım olarak, Türkiye’nin ve dünyanın ilk hazır sebze tatlısı  üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz. GELENEKSEL LEZZETLERİ, ‘‘DOĞALLIKLA’’ ÜRETİYORUZ. Aybalım, Aydın’ın bereketli topraklarında yetişen mahsullerden doğan bir Aydın markasıdır. Geleneksel anlayış ile tamamen doğal bir şekilde yetişen yöresel lezzetler, tarladan mutfağınıza kadar katkısız bir şekilde ve ev yapımı doğallığında sofranıza geliyor.

KABAKÇIZADE GIDA İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.

KABAKÇIZADE GIDA İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Kategori
Ad Soyad
KABAKÇIZADE GIDA İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.
İl/İlçe
Aydın/Efeler
Adresi
ASTİM OSB 1. CADDE 1. SOKAK NO:30 EFELER/AYDIN
Telefon
+90 (256) 231 16 66
Cep Telefon
+90 (256) 231 16 66
Faks
Web Sitesi
https://www.aybalim.com.tr/
E-Posta
kabakcizade@hotmail.com
Yayın Tarihi
23.10.2022 16:25

EV YAPIMI DOĞALLIĞINDA TATLAR.

2007 yılında Aydın’da lezzet serüvenimize başladığımız günden bugüne kadar sektöründe, Türkiye’nin en büyük markalarından biri konumuna yükseldik. %100 doğal ve organik ürünleri, kendi tarlalarımızda yetiştiriyoruz. Avrupa standartlarındaki depolama ve üretim tesislerimizdeki geleneksel yapı ile köklerimizden aldığımız kültürü, modern dünyaya ayak uydurarak, gelecek nesillere bırakmayı hedefliyoruz. Aybalım olarak, Türkiye’nin ve dünyanın ilk hazır sebze tatlısı  üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz.

GELENEKSEL LEZZETLERİ, ‘‘DOĞALLIKLA’’ ÜRETİYORUZ.

Aybalım, Aydın’ın bereketli topraklarında yetişen mahsullerden doğan bir Aydın markasıdır. Geleneksel anlayış ile tamamen doğal bir şekilde yetişen yöresel lezzetler, tarladan mutfağınıza kadar katkısız bir şekilde ve ev yapımı doğallığında sofranıza geliyor.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.