TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 414.312
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 71.843
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 166
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 85.948
İZMİR HABERLERİ YAŞAM

Şehit Fethi Sekin ve eski Başkan Acar için mevlit okutuldu

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, geçen yıl vefat eden Başkan Merhum Muzaffer Acar ve Şehit Polis Fethi Sekin İçin mevlit okuttu Şehit Fethi Sekin ve eski Başkan Acar için..

Şehit Fethi Sekin ve eski Başkan Acar için mevlit okutuldu

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, geçen yıl vefat eden Başkan Merhum Muzaffer Acar ve Şehit Polis Fethi Sekin İçin mevlit okuttu

Şehit Fethi Sekin ve eski Başkan Acar için mevlit okutuldu

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Elazığlı Şehit Polis Memuru Fethi Sekin ve İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma eski Başkanlarından Merhum Muzaffer Acar için İzmir’de mevlit okutuldu.

Mevlit programına İzmir AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Mücahit Yentur, (EGEELDERFED) Ege Elazığlılar Federasyonu Başkanı Nejat AK, ile Dernek yönetim kurulu üyeleri, merhum Muzaffer Acar’ın çocukları ve Elazığlılar katıldı.Fethi

Muharrem Sıkdağ hocanın Kuran-ı Kerim ve tilaveti okumasının ardından söz Alan İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk” Bu gün şehidimiz Fethi Sekin ve eski Başkanımız rahmetli Muzaffer Acar ve aramızda olmayan eski başkanlarımız ve kaybettiklerimiz ile bütün şehitlerimiz için Mevlit okuttuk. Allah kabul etsin inşallah. Haklarınızı helal edin. Allah razı olsun ” dedi.

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk, Merhum Muzaffer Acar’ın oğlu Onur Acar merhum şehit Fethi Sekin ve Eski Başkan Muzaffer Acar’ı rahmetle andıklarını söylediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL